SmartGames Reisimäng "Kilpkonnade taktika"

SmartGames Reisimäng “Kilpkonnade taktika”

17,00 

SmartGames Reisimäng “Kilpkonnade taktika” on magnetitega reisimäng, mis sisaldab 48 mõistatust. Ülesanded algavad lihtsamast ja lähevad keerulisemaks!

Laos

Kirjeldus

“Kilpkonnade taktika” on magnetitega reisimäng, mis sisaldab 48 mõistatust. Ülesanded algavad lihtsamast ja mida edasi, seda keerulisemaks läheb!
Nämm-nämm-nämm, lilled ja muru teisel pool aeda näivad eriti maitsvad! Sinu ülesandeks on libistada kilpkonnad nende lemmikvärvi söögi juurde. Mängimiseks aseta aiad, kilpkonnad ja jänes vastavalt lähteülesandele õigetesse ruutudesse. Nüüd libista loomad nende lemmiktoidu juurde, kuid pea kinni reeglitest: aedasid ei tohi liigutada, liikuda võib ainult vertikaalselt või horisontaalselt järgmisele ruudule, jänes võib hüpata üle kilpkonnade, aga kilpkonnad ei oska hüpata. Kes jõuab kohale esimesena: kilpkonnad või jänes? Mäng on pakendatud mugavalt kaasaskantavasse plekk-karpi.
Mäng arendab loogilist ja ruumilist mõtlemist ning probleemilahendusoskusi.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 16,5 x 16 x 3 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301525080

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.