Stikbot "MEGABOT Knockout"

Stikbot “MEGABOT Knockout”

17,00 

Stikbot “MEGABOT Knockout”. Laadi telefoni alla tasuta mobiilne app (IOS ja Android), „Stikbot Sutdio“ loo oma esimene liikuv film.

Laos

Kirjeldus

Laadi telefoni alla tasuta mobiilne app (IOS ja Android), „Stikbot Sutdio“ loo oma esimene liikuv film. Tegevus võib toimuda mistahes kohas. App on disainitud kasutamiseks kõigile, seda on lihtne juhtida ja kasutada.

Robot kinnitub iminappadega, mis muudab animatsioonide tegemise lihtsaks. Telefonikaamera teeb eraldiseisvad pildid ja monteerib need kokku videoks. App töötab kõige efektiivsemalt tehes 10 pilti sekundis. Lisades heliefektid ja muusika  saab sinust tõeline filmiresižöör. Jaga tehtud videot oma sõpradega sotsiaalmeedias.

Sobib vanusele: 4+
Pakendi mõõdud: 15 x 18 x 5 cm
Hoiatus! Toode ei sobi alla 3-aastastele lastele!

Tootekood: 5060122734097

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.