Svoora Magnetiline komplekt "Matemaatika"

Svoora Magnetiline komplekt “Matemaatika”

35,00 

Svoora Õppemäng “Matemaatika” See Svoora õppemäng sobib hästi esmakordselt matemaatikat õppivale lapsele. Vii läbi mängulisi tegevusi, mille käigus saab õppida selgeks numbrid 1–20 ja proovida kätt arvutamises!

Laost otsas

Kirjeldus

Vii läbi mängulisi tegevusi, mille käigus saab õppida selgeks numbrid 1–20 ja proovida kätt arvutamises! See Svoora õppemäng sobib hästi esmakordselt matemaatikat õppivale lapsele.
Komplekt sisaldab magnetilist tahvlit ja tahvlimarkerit; 10 kustutatavat kaarti numbrite kirjutamise õppimiseks; 20 kahepoolset magnetkaarti, mille ühel poolel on pildid ja teisel pool on numbriliselt kirjas mitu pilti on pöördel; 10 kahepoolset magnetkaarti liitmistehtega ning 10 lahutamistehtega, mille vastused leiab kaardi pöördelt; 40 magnetkaarti numbrite ja matemaatiliste sümbolitega.

Sobib vanusele: 4+
Pakendid mõõdud: 26 x 20 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5208006030228

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.