Discovery Pallimäng "Näljane T-Rex"

Discovery Pallimäng “Näljane T-Rex”

39,00 

Tõeliselt kaasahaarav pallimäng, mille eesmärgiks on lennutada vahtpallid otse näljase dinosauruse suhu. Võidab kõige täpsema käega mängija!

Laos

Kirjeldus

Tõeliselt kaasahaarav pallimäng, mille eesmärgiks on lennutada vahtpallid otse näljase dinosauruse suhu. Haara palliheitja, sihi T-Rexi keelt ja saada pall teele! Mänguasjal olev loendur näitab, mitu punkti sa teenisid. Võidab kõige täpsema käega mängija! Mängu on sisetingimustes täiesti ohutu mängida, kuna pallid on valmistatud tõeliselt pehmest vahusest materjalist ja need ei kahjusta sisustust.
Komplekt sisaldab dinosauruse mänguasja, 8 vahtpalli, palliheitjat ja juhendit.

Toode töötab patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 21 x 36 x 18 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088053883 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.