Trihhomonoos

FAKTID: Trihhomonoos on üks levinumaid suguliselt edasikantavaid haigusi. Selle põhjustajaks on Trichomonase nime kandev algloom – ja igal aastal alustavad miljonid inimesed oma suhet selle väikese parasiidiga.

Kuigi haigusesse võivad nakatuda nii mehed kui ka naised, siis see kipub pigem noori naisi kimbutama, kuna pole tavaliselt meeste puhul sümptomaatiline. Mõned mehed kannavad enese teadmata seda haigust aastaid – kuigi mõne mehel võib esineda sügelusi ja põletustunnet, mis vajavad meditsiinilist tähelepanu.

Õnneks on trihhomonoosist väga lihtne lahti saada: ühest annusest antibiootikumidest peaks piisama. Kahjuks pole see ravi vaktsiin, mis tähendab, et võib-olla on ka tulevikus vaja selle haigusega tegeleda.

Kusjuures vastselt ravitud patsient võib kohe pärast terveks saamist koheselt uuesti nakatuda, kui haigus organismi satub (mõned kutsuvad trihhomonoosi pingpong-parasiidiks, sest seda võib arsti mängiva inimesega üksteisele edasi ja tagasi anda.)

Kuigi mõnel trihhomonoosiga kokku puutunud sarnaselt meestele sümptomeid ei esine, võib tupevoolus anda piisavalt hoiatusi arsti poole pöördumiseks. Ja neid hoiatusi ei tohiks eirata: trihhomonoos võib suurendada nii herpesesse kui ka HIVsse haigestumise ohtu – ning samuti vaagnapõletiku, madala sünnikaalu ja isegi viljatuse ohtu. Kui leiad end kehvast suhtest, lõpeta see enne, kui su südame murrab.

Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele. 

 

9,60 

Ainult 5 laos

Tootekood: 846869001228. Kategooria: .