Tuban Tubi Jelly Geelkujukeste valmistamine "Loomad"

Tuban Tubi Jelly Geelkujukeste valmistamine “Loomad”

16,80 

Laos

Kirjeldus

Valmista ise endale värvilisest geelist mänguasjad! Tubi Jelly on omapärane loomekomplekt, mille abil saab laps geelist loomi joonistada. Aktivaatori lahuses tarduvad geelist loomad 2 minuti jooksul ning nendega võib kohe mängima hakata! Geelist mänguasju saab valmistada kasutades komplekti kuuluvaid šabloone, aga ka joonistades vaba käega ainulaadseid tegelasi kiletükile.
Komplekt sisaldab 3 geelvedelikuga pliiatsit (valge, pruun, must), koletiste šabloone, kiletükki, 3 pakki aktivaatorit ja kaussi. Eestikeelne juhend on pakendil.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 20 x 18 x 5 cm
Hoiatus! Toode on keelatud alla 3-aastastele lastele, lämbumisoht! Hoiduda geeli kokkupuutest juuste, vaiba ja tekstiilidega, raske eemaldada. Peale kasutamist pesta käed!

Tootekood: 5901087033200

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.