Ugears Mehaaniline mudel "Aritmeetikakomplekt"

Ugears Mehaaniline mudel “Aritmeetikakomplekt”

21,00 

Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Kaasas on kasutusjuhend. Õpi kuidas mehhanismid töötavad ja vaata Ugearsi rakenduse abil liitreaalsuses, kuidas ja kus neid kasutatakse.

Laos

Kirjeldus

Ugears Aritmeetikakomplekt sisaldab kahte mehaanilise kalkulaatori mudelit, millest ühe abil on võimalik liita, korrutada ning jagada ja teise abil korrutada numbritega ühest kaheteistkümneni. Mudeleid on lõbus kokku panna ja need leiavad hiljem ka praktilist kasutust iga aritmeetikahuvilise käes! Lisaks mudelitele kuulub komplekti ka QR-kood, mis juhatab sind põnevate materjalideni, mis sisaldavad kirjeldusi kalkulaatorite tööpõhimõtte ja mehhanismide kohta, kasutatavaid valemeid ja põnevaid ülesandeid, mida lahendada! Ugearsi rakenduse abil on võimalik mudeleid vaadelda ka liitreaalsuses, mis muudab õppimise veelgi kaasahaaravamaks!
Komplekt sisaldab kõike vajalikku mudelite kokkupanemiseks. Detailide ühendamiseks ei ole vaja liimi või tööriistu. Puidust osasid on lihtne käsitsi raamide seest välja võtta. Komplekti kuulub illustreeritud kasutusjuhend.

Detailide arv: 117
Eeldatav kokkupanemise aeg: 2.5h
Liitmismasina mõõdud: 21.5 x 11 x 2.3 cm
Korrutusmasina mõõdud: 24.8 x 25.5 x 4 cm

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 20.5 x 18.8 x 6.3 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121256

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.