Ugears Mehaaniline mudel "Isemängiv tšelesta"

Ugears Mehaaniline mudel “Isemängiv tšelesta”

79,00 

Ugears Mehaaniline mudel “Isemängiv tšelesta”. See puidust mehaaniline mudel on ühtlasi ka funktsionaalne muusikainstrument.

Laos

Kirjeldus

See puidust mehaaniline mudel on ühtlasi ka funktsionaalne muusikainstrument – tšelesta! Ksülofonile sarnanev instrument teeb mängides kaunist kellukataolist heli. Mängi enda kokku pandud pilli, lüües klahve või “programmeeri” sellele pala, et pill iseseisvalt muusikat teeks.
Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lõbus katsumus igale meistrimehele!

Detailide arv: 537
Kokkupanemiseks kuluv aeg: 8h
Pakendi mõõdud: 38 x 17 x 5 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 28 x 28,5 x 12 cm

Sobib vanusele: 14+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121515

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.