UGEARS Mehaaniline mudel "Kabriolett VM-05"

UGEARS Mehaaniline mudel “Kabriolett VM-05”

64,00 

Selle Ugearsi komplekti abil saad ise kokku panna efekte kabriolett VM-05 mudeli! Kabrioleti mudel on uskumatult detailne imiteesring auto täissuuruses verisoonist ja sellel on mitmeid liikuvaid osasid.

Laos

Kirjeldus

Selle Ugearsi komplekti abil saad ise kokku panna efekte kabriolett VM-05 mudeli! Kabrioleti mudel on uskumatult detailne imiteering 1950ndate stiilis auto täissuuruses verisoonist ja sellel on mitmeid liikuvaid osasid. Kokkupanduna on võimalik mudelauto üles keerates sõitma panna. Mudelit on põnev monteerida ja see leiab hiljem ka kasutust moodsa sisustuselemendina sinu riiulil või kontorilaual!
Ugears mudelid on valmistatud keskkonnasõbralikust materjalist ja neil on meeldiv puidu lõhn.
Komplekt sisaldab kõike vajalikku mudelite kokkupanemiseks. Detailide ühendamiseks ei ole vaja liimi või tööriistu. Puidust osasid on lihtne käsitsi raamide seest välja võtta. Komplekti kuulub illustreeritud kasutusjuhend.

Detailide arv: 739
Pakendi mõõdud: 38 x 17 x 5 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 35 x 15.7 x 9 cm
Keskmine kokkupanemise aeg: 13 tundi

Sobib vanusele: 14+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184120969

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.