Ugears Mehaaniline mudel Lauakell "Sky Watcher"

Ugears Mehaaniline mudel Lauakell “Sky Watcher”

78,00 

Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta.

Laos

Kirjeldus

Selle Ugearsi komplekti abil saad ise kokku panna vedrudel töötava lauakella! Lauakellal on tourbillon-mehhanism, mis muudab aja mõõtmise võimalikult täpseks. Mudeli peal on kerakujuline osa mehhanismist, mis on kujundatud meenutamaks teleskoopobservatooriumit – sellest tuleneb ka mudeli nimi. Lauakella on põnev monteerida ja see leiab hiljem ka praktilist kasutust moodsa ajavõtjana sinu riiulil või kontorilaual!
Ugears mudelid on valmistatud keskkonnasõbralikust materjalist ja neil on meeldiv puidu lõhn. Komplekt sisaldab kõike vajalikku mudelite kokkupanemiseks. Detailide ühendamiseks ei ole vaja liimi või tööriistu. Puidust osasid on lihtne käsitsi raamide seest välja võtta. Komplekti kuulub illustreeritud kasutusjuhend.

Detailide arv: 338
Pakendi mõõdud: 37.8 x 17 x 4.5 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 30.5 x 18 x 16.5 cm
Keskmine kokkupanemise aeg: 15 tundi

Sobib vanusele: 14+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121324

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.