Ugears Mehaaniline mudel "Mini Lokomotiiv"

Ugears Mehaaniline mudel “Mini Lokomotiiv”

18,50 

Ugears Mehaaniline mudel “Mini Lokomotiiv”. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend.

Laost otsas

Kirjeldus

Monteeri vahva auruveduri mudel ja pane see tänu üleskeeratavale kummipaelast mootorile päriselt sõitma! Üleskeeratuna läbib mudel üle 2-meetrise vahemaa. See retrohõnguline mudel on inspireeritud veel 30ndatel aastatel töös olnud söeküttel töötavatest auruveduritest. Komplekt sobib kokku panemiseks ka algajatele.
Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lihtne ja lõbus!

Detailide arv: 172
Kokkupanemiseks kuluv aeg: 3 h
Pakendi mõõdud: 18,5 x 17 x 3,5 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 25 x 6 x 6,5 cm

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121959 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.