Ugears Mehaaniline mudel "Uurimislaev"

Ugears Mehaaniline mudel “Uurimislaev”

59,00 

Ugears Mehaaniline mudel “Uurimislaev”. Uurimislaeva mudel on inspireeritud jäämurdjalaevadest ning teadustöös kasutatavatest vaatluspaatidest.

Laost otsas

Kirjeldus

On aeg hiivata ankur ja asuda uutele avastusretkedele! Puidust uurimislaeva mudel on inspireeritud tänapäevastest jäämurdjalaevadest ning teadustöös kasutatavatest vaatluspaatidest. See detailirohke mudel ei näe ainult efektne välja, vaid ka sõidab nagu päris laev! Selleks tuleb kummipaelaga mootor vinna keerata ja vastavalt soovile laeva suunda reguleerida.
Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lõbus katsumus igale meistrimehele!

Detailide arv: 575
Kokkupanemiseks kuluv aeg: 10 h
Pakendi mõõdud: 38 x 17 x 4 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 38,5 x 11 x 25 cm

Sobib vanusele: 14+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121126

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.