Ugears Mehaaniline mudel "Vana kellatorn"

Ugears Mehaaniline mudel “Vana kellatorn”

13,00 

Ugears Mehaaniline mudel “Vana kellatorn”. Kaunil puust kella mudelil on liikuvad hammasrattad, pendel ja tuulelipp. Kellatorni on peidetud vahvad tegelaste figuurid.

Laos

Kirjeldus

See väike mehaaniline mudel toob sinu kodu- või kontorilauale võluva keskaegse õhkkonna! Kaunil puust kella mudelil on liikuvad hammasrattad, pendel ja tuulelipp. Kellatorni on peidetud vahvad tegelaste figuurid.
Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on lihtne ja lõbus!

Detailide arv: 44
Kokkupanemiseks kuluv aeg: 1 h
Pakendi mõõdud: 21 x 9 x 2 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 20 x 10 x 5 cm

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121409

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.