Väljakaevamiskomplekt "Poolvääriskivid"

Väljakaevamiskomplekt “Poolvääriskivid”

12,50 

Komplekt on mõeldud selleks, et lapsed saaksid jäljendada paleontoloogi tööd kivististe väljakaevamisel. Kaevata tuleks kannatlikult nagu tõeline paleontoloog.

Laos

Kirjeldus

Komplekt on mõeldud selleks, et lapsed saaksid jäljendada arheoloogi tööd poolvääriskivide väljakaevamisel. Kaevata tuleks kannatlikult nagu tõeline arheoloog.
Aseta kivim puhtale alusele, näiteks paberile. Kaeva ja uurista õrnalt spaatliga, kuni jõuad poolvääriskivideni. Lõplikuks puhastamiseks kasuta harja. Vajaduse korral võid lõplikuks puhastamiseks kasutada ka vett.
Komplekt sisaldab kivistist, ehtetoorikut, tööriistu kaevandamiseks, suurendusklaasi, väikest kotti aarete jaoks ja infolehte.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 10 x 16 x 5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

 

Tootekood: 7300009270903

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…