Värvide mälumäng

Värvide mälumäng

6,90 

Värvide mälumäng koosneb 15 sammust. Kas sina suudad värvide vilkumise järjekorra meelde jätta? Oled mängu võitnud, kui suudad korrata nuppude jada!

Laos

Kirjeldus

Kas sina suudad värvide vilkumise järjekorra meelde jätta? See lõbus värvide mälumäng koosneb 15 sammust. Alguses vilgub vaid üks värviline nupp, sul tuleb see meelde jätta ja vajutada sama nuppu. Seejärel lisandub järgmine vilkuv tuluke – nüüd vajuta uuesti esimesena vilkunud nuppu ja lisa sellele viimati vilkunud nupu vajutus. Vilkuvate tulede jada läheb aina pikemaks ja pikemaks ning sinu eesmärgiks on muudkui korrata nuppude vajutamist õiges järjekorras. Oled mängu võitnud, kui suudad korrata 15 osast koosnevat nuppude jada! Kui peaksid vajutama valet nuppu, annab mäng sulle ühe võimaluse uuesti proovida.
Mängu käima panemiseks lükka lüliti ON olekusse. Mäng lülitub välja, kui 15 sekundi jooksul ei vajutata ühtegi nuppu. Uuesti sisse lülitamiseks lükka lüliti OFF olekusse ning jälle ON olekusse.

Toode töötab 3 × LR44 patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 15,5 x 12 x 2 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4029811451753 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.