Võlupuu

Võlupuu

4,50 

Laost otsas

Kirjeldus

Vaata, kuidas võlupuu õrnad kristallid hakkavad kasvama tundidega. Murra puu oksad erinevatesse suundadesse. Paigalda puu alusele. Lõika kemikaali pakendi nurka auk ning vala kemikaal kuusepuu alusele. Ära aseta alust koos puuga tuulise koha peale, kasvavad õied võivad tuulega maha langeda.

Ka käega katsudes murenevad õied maha. Langenud õied võib alusele tagasi panna, lisada natuke vett ning uued õied hakkavad neist taas kasvama.

HOIATUS! Toode on alla 3-aastastele lastele keelatud sest sisaldab kemikaale, mis võivad alla neelamisel või hingamisteedesse sattumisel põhjustada lämbumis- ja põletusohtu. Toode sobib alates 10-aastastele lastele. Lapsevanema järelevalve katse teostamisel on tungivalt soovitav.

 

Tootekood: 5038728010938 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.