Voolimissavist maali valmistamine “Mops”

Voolimissavist maali valmistamine “Mops”

23,00 

Meisterdamiskomplekt savist maali valmistamiseks. Kata lõuend saviga, et luua enda meele järgi igati ainulaadne kunstiteos. Lase savil 12 tundi õhu käes kuivada ja kunstitöö ongi valmis!

Laost otsas

Kirjeldus

Vahva meisterdamiskomplekt savist maali valmistamiseks. Kata lõuend värvilise saviga, et luua enda meele järgi üks tore ning igati ainulaadne kunstiteos. Lase enda loovusel lennata — sega värve, vooli kujundeid ja kaunista! Lase savil 12 tundi õhu käes kuivada ning sinu uus omanäoline kunstitöö ongi valmis. Enda käte läbi valminud meistriteos sobib kaunistamaks sinu kodu või hoopis muhedaks kingituseks sõbrale!

Lae enda nutiseadmesse alla tasuta rakendus (iOS ja Android), mille abil saad enda käsutusse virtuaalse assistendi, et selle juhendamisel meisterdamine veelgi sujuvamalt kulgeks.
Savi on valmistatud loodussõbralikust materjalist ning see on mittetoksiline – see on laste jaoks mängimiseks igati ohutu. Mitte süüa ja vältida kokkupuudet silmadega. Vanemlik järelvalve on soovitatav.

Komplekt sisaldab lõuendit, voolimistööriistu, erinevat värvi voolimissavi ja juhendit.
Valmis kujul maali mõõdud on 30 x 30 cm.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 34 x 40 x 6 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820199474477

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.