Õuemäng "Waboba Backnine"

Õuemäng “Waboba Backnine”

25,00 

Waboba õuemäng “Backnine” on kui üks vahva versioon petanki ja discgolfi mängudest! Pea maha seltskondlik kettaviske võistlus, kus iganes soovid.

Laos

Kirjeldus

Waboba õuemäng “Backnine” on kui üks vahva versioon petanki ja discgolfi mängudest! Pea maha seltskondlik kettaviske võistlus, kus iganes soovid.
Mängimiseks viska esmalt maha suur õõnes rõngas, millest saab sihtmärk. Sihtmärkrõngas lendab kuni 100 meetri kaugusele! Seejärel viska komplekti kuuluv Wingman lendav taldrik võimalikult väikse arvu visetega sihtmärkrõnga sisse. Wingman lendav taldrikud lendavad üle 30 meetri. Mängu lõpus saad arvutada iga mängija punktid vastavalt sellele, mis värvi tsooni sihtrõngal enda lendava taldriku viskas ja mitu viset ta tegi. See, kellel on mängu lõppedes kõige vähem punkte, on mängu võitja!
Veeda kaaslastega lõbusalt ja aktiivselt värskes õhus aega!
Komplekti kuulub sihtmärkrõngas, 4 Wingman lendavat taldrikut ja mugav kandekott.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 30 x 4 x 30 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 840001959101 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.