Õuemäng "Waboba Viska ja Püüa"

Õuemäng “Waboba Viska ja Püüa”

21,50 

“Viska ja Püüa” meenutab klassikalist takjapaelast püüdmisalusega ja palliga mängu, mille eesmärgiks on kaaslase visatud pall enda alusele kinni püüda. Waboba uues mängus on aga palli asemel viskamiseks takjapaelaga Airlyft.

Laos

Kirjeldus

Waboba uus lõbus õuemäng “Viska ja Püüa” on vahva viis aktiivselt aja veetmiseks! “Viska ja Püüa” meenutab klassikalist takjapaelast püüdmisalusega ja palliga mängu, mille eesmärgiks on kaaslase visatud pall enda alusele kinni püüda. Waboba uues mängus on aga palli asemel viskamiseks takjapaelaga Airlyft. Airlyft on seest õõnes silinder, mis tänu oma disainile lendab kuni 30 meetri kaugusele. Toode on tehtud pehmest kergest materjalist ning seega on seda lihtne igaühel visata ja püüda.
Veeda aktiivselt ja lõbusalt aega pere või sõprade seltsis ning naudi ilusaid ilmasid täiel rinnal!
Komplekti kuulub kaks püüdmisalust ja Waboba Airlyft.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 25 x 8.5 x 19 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 840001959019

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.