YoYoFactory Off-string Jojo “Sky Dancer”

YoYoFactory Off-string Jojo “Sky Dancer”

32,50 

YoYoFactory Off-string Jojo “Sky Dancer” on suur professionaalse kvaliteediga jojo, mis on disainitud off-string ehk lahtise nööriga trikkide tegemiseks.

Laos

Kirjeldus

Mängi nagu tõeline meister ja saada jojo lendama! YoYoFactory “Sky Dancer” on suur professionaalse kvaliteediga jojo, mis on disainitud off-string ehk lahtise nööriga trikkide tegemiseks. Keerulisemate trikkide tegemiseks ühenda jojo nöör südamikust lahti, jojo raskus ja suurus aitavad trikitamisele kaasa. Südamikus on Center Trac C tüüpi laager. Reageerimissüsteem on responsive. Sobib hästi edasijõudnud mängijatele.
Metallist südamik ja tugevast plastikust korpus muudavad jojo eriti vastupidavaks. Jojo nööri on võimalk vastavalt vajadusele vahetada. Jojo diameeter on 7,7 cm ja laius 5,9 cm. Toode kaalub 75 grammi.
Komplekt sisaldab jojot, nööri ja juhendit.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 15 x 20 x 7,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pikka nööri ning ei sobi alla 3-aastastele lastele! Lämbumisoht.

Tootekood: 787163453101

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…