AHHAA tegevuskastid

AHHAA Tegevuskastid on töövahendite kastid, kus peaaegu kõik katsetamiseks vajalik kuuele rühmale (4 · 6=24 õpilasele) üheks praktiliseks tööks olemas on. Igas kastis on kaasas juhend läbiviijale ja tegevuskaardid ehk tööjuhised katsetamiseks rühmatööna koolitunnis, huviringis või kodus.

Tegevuskaardid pakuvad õppijale valiku- ja katsetamisvabadust ning sobivad uurimusliku õppe harjutamiseks. Abiinfo ja märksõnad internetiotsinguks toetavad omal käel õppimist, huvitavad taustafaktid seovad teema teiste eluvaldkondadega. Tegevuskaardi teisel küljel saab katseid planeerida, tulemusi üles märkida ja lahendada elulisi ülesandeid. 

Juhendaja jaoks on olemas nõuandeid praktilise osa läbiviimiseks, „poenimekiri“ töövahenditest ja lühike teooriataust koos märksõnadega internetist lisainfo otsimiseks. Juhend on mõeldud esmase ülevaate saamiseks ja sütitab teemat märksõnade abil omal käel sügavamalt uurima.

Kuigi tegevuskaartide kasutamiseks vajalikud vahendid on üldjuhul kergesti kättesaadavad, säästab tegevuskast komplekteerimise ja poodlemise vaevast. Lisaks on tegevuskastides selliseid vahendeid, mida on keerulisem hankida või mis katsetele ilu ja põnevust lisavad.

Tutvumishind kehtib õppeaasta lõpuni, ehk 10.juuni 2020

Kuva lehel: 12 | 24 | 36 | Kõik