Puidust mänguasjad

Näitan kõiki 4 tulemust

Hind

Näitan kõiki 4 tulemust

Puidust mänguasjad on aegumatud klassikud, mis ei jäta külmaks ei väiksemaid ega ka suuremaid lapsi. Parimad lapsepõlves kogutud mälestused on paljudel just ajast, kui need olid igapäevasteks mängukaaslasteks. Sellest kategooriast leiad mitmed toredad lelud, aga ka arendavad mänguasjad 1-2 aastastele ja vanematele lastele.

Milleks üldse valida lapse jaoks lisaks teistele leludele ka puidust valmistatud mänguasjad? Puidust lelude suurim eelis on tingimata vastupidavus. Kui väikse lapse suures mängutuhinas võivad teistest materjalidest mänguasjad puruneda, siis puidust valmistatud toodetega see nii lihtsalt ei juhtu ning mänguasjad peavad vastu aastaid. Lisaks sellele on need alati mängimiseks ohutud. Ja seda ka pere kõige pisematele liikmetele.

Puidust motoorikalauad, ladumistornid ja nöörimängud on ideaalseks valikuks noorele kiiresti kasvavale lapsele. Nende abiga arenevad lapse osavus, täpsus ja peenmotoorika. Lisaks sellele aitavad arendavad mänguasjad edendada ka lapse silma ja käe vahelist koordinatsiooni. Teaduspoe valikust leiad enda armsale lapsele kõige kvaliteetsemad ja pilkupüüdvamad arendavad puidust lelud.