4M Propelleriga ralliauto

4M Propelleriga ralliauto

26,00 

See komplekt sisaldab kõiki vajalikke osi, et saaksid ise kokku panna päris oma propelleri abil sõitva ralliauto. Ralliauto väike mootor käivitab propelleri, mille jõul futuristlik masin kiiresti edasi vurab

Laos

Kirjeldus

See komplekt sisaldab kõiki vajalikke osi, et saaksid ise kokku panna päris oma propelleri abil sõitva ralliauto. Ralliauto väike mootor käivitab propelleri, mille jõul futuristlik masin kiiresti edasi vurab.

Toode töötab 4x 1,5 V AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 10+
Pakendi mõõdud: 21  x 16.5 x 5.5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034373

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…