Kristallpusled

Näitan kõiki 42 tulemust

Näitan kõiki 42 tulemust

Kristallpusled pakuvad kaasahaaravat tegevust kõikidele pusle-sõpradele! Kui tavapäraste puslede kokku panemine hakkab sinu jaoks juba igavaks muutuma, proovi kokku panna üks ruumiline kristallpusle. Nende omapäraste puslede kokku panemine on tõeline väljakutse, millele on raske ära öelda. Kristallpusle monteerimise protsess pakub närvikõdi ja põnevust mitmeks tunniks. Kuid ära muretse – tulemus on seda tingimata väärt! Kokku pandud kristallpusled on imeilusad ja pilkupüüdvad. Need ainulaadsed 3D kujundid sobivad hästi kaunistama sinu kontorilauda või hoopis elutoa riiulit.

Kristallpusle kokku panemine ei ole aga mitte ainult lõbus, vaid ka arendav tegevus. 3D kujundite monteerimise protsessi käigus on võimalik panna proovile enda ruumiline mõtlemine ja mälu. Lisaks aitavad kristallpusled arendada ka probleemilahendusoskusi ja juhendite järgimise oskusi.

Teaduspoe valikus olevad kristallpusled koosnevad olenevalt suurusest ligikaudu 40-90 läbipaistvast detailist ja nende kokku panemine võtab kindlasti vähemalt paar tundi aega. Toote pakendisse kuulub ka detailne juhend, mida järgides saab pusle alati õigesti kokku pandud. Pusle detailid ei vaja koos püsimiseks liimi – nii võid kokku pandud kristallpusle alati uuesti lahti võtta ja monteerimise protsessi korduvalt nautida!

Siin kategoorias on välja toodud kõik Teaduspoes saadaval olevad kristallpusled.