7 tujutõstvat tegevust vihmaseks ilmaks

10.02.2021 0

Ilmad kisuvad küll järjest vesisemaks, ent see ei tähenda, et kodus vihmavarjus istuda oleks igav. Teaduspood soovitab sulle seitset tegevust, mis tusase sügisilma hetkega säravaks muudavad!

1. Ragista ajusid põnevate loogikapähklitega!

SmartGames loogikamängud nõuavad sinult küll mõningast kannatlikkust ja keskendumist, ent tulemus on seda väärt! Tõmba ülesandekaart ja püüa seal kujutatud ruumiline mõistatus ära lahendada. Iga mängu juurde kuulub suur hulk mõistatusi, mis on järjestatud lihtsamast keerulisemani.

2. Ehita valmis terve linn

Kui juba pikemalt vihma kallab, tasub ette võtta midagi tõeliselt suurejoonelist! Cubika ehituskomplektid arendavad väikese meistri peenmotoorikat ja kujutlusvõimet ning õpetavad tundma erinevaid värve ja kujundeid. Lisaks on Cubika mänguasjad valmistatud kvaliteetsest ja ökoloogiliselt puhtast puidust, mistõttu need on lastele igati sobivad.

3. Vooli, venita ja põrgata!

Nutikas plastiliin on tõepoolest nutikas: see peletab suurepäraselt nii igavust kui stressi, seda saab venida, rebida ja põrgatada, selle värvi saab muuta ja lisaks näeb see lihtsalt äge välja! Sobib nii väikestele kui suurtele toas passijatele vihma mööda saatmiseks.

4. Kasvata imelisi kristalle

Säravad kristallid ei ole ainult muinasjuttudes või sügaval mäepõues! Nüüd saad neid endale ka ise kasvatada ja lähemalt uurida. Põnevate geoloogia-avastuste maailm algab sinu kodus!

6. Muuda hall päev värviliseks!

Väljas võib ju vesine olla, aga nõiduslik kaleidoskoop paneb su päeva hetkega särama! Loo lausa miljoneid sädelevaid mustreid, keerutades seda vahvat mänguasja.
Võid ka kaleidoskoobi täitsa ise meisterdada!

7. Vaata, millal ilm ilusaks läheb!

Selle vahva (ja täiesti töötava!) ilmajaama saad igale poole kaasa võtta. Jaam näitab, kas ees ootab päikeseline, pilves või vihmane ilm, samuti saad mõõta temperatuuri ja õhuniiskust. Ja kui sellest ei piisa, võid altimeetriga kõrgust mõõta või kompassiga suunda määrata. Üllata oma sõpru ja pereliikmeid täpsete ilma-andmetega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga