Robootika on äge! 5 põhjust, miks proovida VEXi komplekte

10.02.2021 0

Kuidas innustada teaduse tulevikutegijaid? Pakkudes neile üllatavaid ja arendavaid katsetamisvõimalusi. VEXi robootikakomplekt paneb aju täistuuridel tööle ja pakub lõputult inspiratsiooni. Meil on sulle 5 põhjust, miks VEX nii vinge on:

1. Saad teadusele kohe käed külge panna!

“Matemaatika on keeruline!” “Füüsika on igav!” “Robotid…oeh”. Nüüd on aeg need stereotüübid ümber lükata! VEXi robootikakomplektidega katsetades saavad keerukana tunduvad nähtused kohe palju selgemaks ja teoreetilised teadmised leiavad päriselt rakendust. VEXi loojate põhimõte on, et just nii õpib kõige paremini.

2. VEX sobib suurepäraselt alustavale robootikasõbrale

AHHAA teaduspoes müüdavad VEX Robotics sarja tooted arendavad just noorte tehnikasõprade (alates 8. eluaastast) käeosavust ja nutikust ning sobivad suurepäraselt ka neile, kes pole varem robotit ehitanud. Nii saab alustada lihtsamatest komplektidest ja koos uute oskuste omandamisega järjest keerukamateni edasi liikuda (See ei tähenda muidugi, et vanemad tehnikasõbrad ei võiks VEX IQ roboteid meisterdada 🙂

3. Üks komplekt, mitu võimalust

Ehk siis veel rohkem mõnusat meisterdamist! Näiteks nii lennumasina kui ka vibupüssi saad kokku panna kahel erineval viisil. Ja pallimasin muutub sinu käte läbi järgmisel hetkel piraadilaevaks või helikopteriks!

4. VEXid töötavad nagu päris masinad

VEX võib ju olla pisem kui tema täissuuruses kaaslased, aga see ei tähenda, et see vähem “päris” oleks! Nüüd saad ise järele proovida, kuidas ehitatakse tööstuslikke masinaid ja veenduda, et ka sina saad sellega hakkama!

5. VEX pakub peale teadmiste ka mängurõõmu

Kes ütles, et uued teadmised peavad tõsiselt tulema? Näiteks saad VEXi palliheitjaga kodus vingeid pallilahinguid pidada ja realistlikute ehitusmasinate mudelitega luua oma tuppa elutruu ehitusplatsi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga