HexBug VEX Robotics Pallimasin

HexBug VEX Robotics Pallimasin

34,00 

HexBug VEX Robotics Pallimasin. See põnev komplekt võimaldab tehnikahuvilisel noorel ehitada ameerika mägedele sarnase palliviskemasina.

Laost otsas

Kirjeldus

Ehita HexBug Hook Shot Pallimasin üle 180-st VEX Robotics jupist!

See põnev komplekt võimaldab tehnikahuvilisel noorel ehitada ameerika mägedele sarnase palliviskemasina. Kui ehitis on valmis, siis keera vänta ja vaata kuidas teljed pöörlema ning pallid veerema hakkavad. Vänta võid pöörata kas käsitsi või siis ühendada selle mootoriga, et sellele jõudu juurde anda. Komplekti kuulub 8 palli.

Hook Shot pallimasinat on võimalik kokku panna kahel erineval viisil. Lisaks leiab HexBug kodulehelt veel kaks põhjalikku juhendit, mille järgi on võimalik antud komplekti detailidest kokku panna kas helikopteri või piraadilaeva. Lõbu ja ehitamist jätkub kauaks!

HEXBUG usub, et robootikamänguasjad õpetavad lastele praktilisi loodus- ja täppisteaduste põhimõtteid.
Kõik Hook Shot’i ehitusjupid sobivad kokku haridusliku VEX IQ juppidega.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 27 x 30 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648042085

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.