4M Kipsist soovikaevu valmistamine

4M Kipsist soovikaevu valmistamine

9,00 

4M Kipsist soovikaevu valmistamine. Loominguline komplekt kipsist haldjate soovikaevu valmistamiseks. Meisterdamiskomplekt tüdrukutele.

Laos

Kirjeldus

Loominguline komplekt kipsist haldjate soovikaevu valmistamiseks. Sega kokku kipsisegu, kalla see vormi ja oota kuni see on tahenenud – täpselt nii lihtsalt saad ise valmistada kaevu kujukese! Kuid lõbu ei lõppe seal, kuna järgmiseks saad panna proovile enda loovuse, et värvida äsja valminud kujuke täpselt enda meele järgi. Viimaks lisa kaevule täiendavad detailid, nagu veeämber ja haldjate figuurid.
Valmis kujul kaevu kõrgus on ligikaudu 11,5 cm.
Komplekt sisaldab kipsivormi, kipsipulbrit, plastikust kaevu detaile, paberist haldjate figuure, 5 värvi, pintslit ja eestikeelset juhendit.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 21 x 18 x 5 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156047922

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…