4M Magnetiline alarm

4M Magnetiline alarm

14,00 

Ehita ise magnetiline alarm ja kinnita see uksele, et mitte keegi ei saaks märkamatult su tuppa hiilida! Alarmi ehitamise protsess on põnev ja lihtne.

Laos

Kirjeldus

Ehita ise magnetiline alarm ja kinnita see uksele, et mitte keegi ei saaks märkamatult su tuppa hiilida! Alarmi ehitamise protsess on tõeliselt põnev, aga ka piisavalt lihtne, kui järgid komplekti kuuluvat detailset juhendit. Valmistamise käigus on võimalik praktilisel viisil õppida, kuidas magnetlülitid töötavad vooluahelas. Tulemuseks on ise vahva ise valmistatud alarm, mis hoiab kõik sissetungijad eemal sinu toast!
Komplekti kuuluvad kõik roboti ehitamiseks vajalikud detailid ja põhjalik eestikeelne juhend.

Toode töötab 2 x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 16 x 23 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ja kemikaale ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034403

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.