4M Päikeseauto

4M Päikeseauto

18,00 

4M Päikeseauto: valmista päiksepaneeli jõul liikuv auto, et sisustada päikeselist päeva! Päikeseauto ehitamine on lihtne robootika projekt lastele.

Laost otsas

Kirjeldus

Valmista päiksepaneeli jõul liikuv auto, et sisustada päikeselist päeva! Auto omapärasemaks muutmiseks saad selle kere valmistada meelepärastest koduses majapidamises leiduvatest esemetest. Miks mitte kasutada ära tühja plekkpurki või väikest pappkarpi? Päikeseauto ehitamine on lihtne ja kaasahaarav – see on ideaalne sissejuhatus robootikasse.
Komplekt sisaldab auto ehitamiseks vajalikke detaile ja eestikeelset juhendit. Lisaks on vaja väikest ristpeaga kruvikeerajat. Patareisid ei ole vaja.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 20,5 x 27,5 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156032867

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.