4M Robot-tigu

4M Robot-tigu

16,00 

Vahva ja põnev abivahend aitamaks õppida mehhanikateadus. Ehita endale ise tigu ning vaata, kuidas ta üle erinevate pindade liugleb.

Laost otsas

Kirjeldus

Ehita selle komplekti abil ise endale robot-tigu ning vaata, kuidas ta üle erinevate pindade liugleb! Robot-teo roomamine näeb elutruu välja ja tema sammupikkus on reguleeritav. Ehita endale vahva lemmikloom ja õpi samal ajal käed-külge viisil mehhaanikateadust!
Komplekt sisaldab kõiki ehitamiseks vajaminevaid osi ning eestikeelset juhendit.

Toode töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 24 x 16.5 x 6 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034335

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.