Metallidetektor "Bounty Hunter"

Metallidetektor “Bounty Hunter”

79,00 

Leia maetud aardeid Bounty Hunter metallidetektori abiga! Mugava käepideme ja reguleeritava varrega metallidetektor annab helisignaali abil märku, kui metall on leitud. Mida valjem heli, seda lähemal oled aardele!

Laost otsas

Kirjeldus

Leia maetud aardeid Bounty Hunter metallidetektori abiga! Mugava käepideme ja reguleeritava varrega metallidetektor annab helisignaali abil märku, kui metall on leitud. Mida valjem heli, seda lähemal oled aardele! Toote disain on kerge ja ergonoomiline, et seda oleks lihtne käsitseda. Metallidetektori tundlikkust on võimalik reguleerida, nii saad otsida täpselt selliseid metalle, mida ihaldad.
Metallidetektor tuvastab kuni 13 cm sügavusel olevaid väikseid metallobjekte. Suuremad objektid on tuvastatavad kuni 1 meetri sügavuselt.
Toode on ilmastikukindel.

Toode töötab 2x 9 V leelispatarei jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 15,5 x 55 x 12,5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 089723245707

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.