Brainstorm Paracord käepaelte valmistamine

Brainstorm Paracord käepaelte valmistamine

15,00 

Paracord käepael – valmista ise, et saaksid end igal seiklusel kindlalt tunda! Komplektiga saad valmistada 8 erinevat käepaela, kinnitamiseks on kaasas klõpsuga pandlad.

Laost otsas

Kirjeldus

Valmista ise vastupidavad paracord käepaelad, et saaksid end igal seiklusel kindlalt tunda! Tugevast paksust nöörist punutud paracord käepaela saad lihtsasti lahti harutada, et vajadusel nööri mistahes eesmärgil kasutada saaks. Punumise protsess on lihtne ja lõbus. Juhendi järgi saad õppima käepaelu punuma kolmel erineval viisil. Võta käepael kindlasti kaasa matkale või reisile. Mine tea, millal ühte korralikku nööri võib vaja minna!
Komplekti abil on võimalik valmistada 8 erineva värvi ja suurusega käepaela. Käepaelade mugavaks kinnitamiseks on kaasas klõpsuga pandlad. Kahe pandla küljes on väike kompass.
Kaasas on eestikeelne juhend.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 15 x 19 x 5.5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060122734899

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.