Science MAD! Digitaalsed raadiosaatjad

Science MAD! Digitaalsed raadiosaatjad

38,00 

Kergekaalulised raadiosaatjaid on mugav kaasa võtta kõikidele seiklustele. Raadiosaatjatega on võimalik suhelda kuni 3 km kauguselt. Raadiosaatjatel on LED tulega digitaalne displei, öövalgustus ja helistamisteavituse funktsioon.  Vajalik 6 x AA tüüpi patarei olemasolu (ei sisaldu komplektis)

Laos

Kirjeldus

Kergekaalulised raadiosaatjaid on mugav kaasa võtta kõikidele seiklustele. Raadiosaatjatega on võimalik suhelda kuni 3 km kauguselt. Raadiosaatjatel on LED tulega digitaalne displei, öövalgustus ja helistamisteavituse funktsioon. Raadiosaatjatel on 3 kanalit.

Toode töötab 6 x AA tüüpi patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 4+
Pakendi mõõdud: 17 x 23 x 5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145304

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…