Pealamp "Dinosaurus"

Pealamp “Dinosaurus”

14,00 

Pealamp dinosauruse fännidele! Sellel vahva kujundusega lambil on kaks erinevat valgustuse režiimi – otse valgustus ja nurga all valgustus.

Laos

Kirjeldus

Pealamp dinosauruse fännidele! Sellel vahva kujundusega lambil on kaks erinevat valgustuse režiimi – otse valgustus ja nurga all valgustus. Seega saab pealampi kasutada nii õues seigeldes kui ka tubaseid töid tehes.
Vajuta nuppu üks kord, et lamp sisse lülitada ja kaks korda, et dinosaurus tooks kuuldele vägeva möirge, just nagu päris hiidsisalik.
Pea ümber oleva paela suurus on reguleeritav. Komplekt sisaldab eestikeelset juhendit.

Toode töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 9 x 12 x 15 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060122733830

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…