National Geographic Raadiosaatjate komplekt

National Geographic Raadiosaatjate komplekt

52,00 

Laos

Kirjeldus

National Geographic raadiosaatjate komplekt, mis saadab sind kõikidel seiklustel! Nende raadiosaatjatega saab suhelda kuni 6 km kauguselt ja lausa 8 erineval kanalil! Raadiosaatjaid saab ühendada kõrvaklappidega ning nende heli valjus on reguleeritav. 10 erineva helina seast on võimalik valida endale meelepärane. Valgustusega LCD ekraan ja mugavad nupud võimaldavad lihtsat ning kiiret seadistamist. Mõlemal raadiosaatjal on ka sisse ehitatud taskulamp ja vööklamber.
Taaslaetavaid patareisid on võimalik laadida neid raadiosaatjast eemaldamata, USB juhtme abil.
Komplekt sisaldab 2 raadiosaatjat, USB juhet ja eestikeelset kasutusjuhendit.

Raadiosaatjad töötavad kumbki 3 x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 14+
Pakendi mõõdud: 15 x 13,5 x 4,5 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922076201

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.