Crazy Aaron’s Plastiliin "Dinosauruse soomused"

Crazy Aaron’s Plastiliin “Dinosauruse soomused”

17,00 

Nutikas Plastiliin “Dinosauruse soomused”. Crazy Aaroni nutikal plastiliinil on vapustavad omadused, mis meelitavad mängima igaühe.

Laos

Kirjeldus

Venita, põrgata, keera, vormi, rebi või plõksuta! Crazy Aaroni plastiliinil on vapustavad omadused, mis meelitavad mängima igaühe, nii lapsed kui täiskasvanud. See:

  • Venib nagu näts,
  • Rebeneb nagu paber,
  • Põrkab nagu pall,
  • Sisaldab värvilisi litreid.

Pehme tekstuuriga mass pakub lõõgastavat, kuid taktiilselt stimuleerivat mängulist tegevust. Selle pärast sobib plastiliin hästi taastusravis kasutamiseks, aga ka sensoorse tundlikkuse ja stressi korral.
Mängida ja mudida võib täiesti muretult, kuna mass ei ole rasvane ega määri käsi. Ja mis kõige parem – plastiliin ei kuiva õhu käes, nii jagub mängurõõmu lausa lõputult! Crazy Aaroni plastiliin on mittetoksiline ja lastele ohutu.

Toote kaal: 90 g
Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 19 x 11 x 3 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele. NB! Mitte jätta riide või mõne muu poorse materjali peale. Ei ole mürgine.

Tootekood: 810066954151

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.