Cubika "Kraanaauto"

Cubika “Kraanaauto”

24,00 

Puidust kraanaauto koos 10 erivärvilise klotsiga. Kraana nööriga tõstemehhanism on pööratav ning noka otsas on magnet. Magnetiga on varustatud ka klotsid, mida saab ükshaaval tõsta ja transportida.

Laost otsas

Kirjeldus

Puidust kraanaauto koos 10 erivärvilise klotsiga. Kraana nööriga tõstemehhanism on pööratav ning noka otsas on magnet. Magnetiga on varustatud ka klotsid, mida saab ükshaaval tõsta ja transportida. Mäng arendab lapse keskendumisvõimet, peenmotoorikat, värvide ja kujundite tundmist, kujutlusvõimet.

Cubika mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest ja on lastele täiesti ohutud. Tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga puitu, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhtas Karpaatide piirkonnas. Kõik mänguasjad on värvitud vesipõhiste värvide abil, mis on toodetud vastavalt Saksa uuenduslikule tehnoloogiale.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 29 x 10 x 9 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ja nööri (lämbumisoht) ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4823056513982

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.