Cubika "Kujundite sorteerimine"

Cubika “Kujundite sorteerimine”

14,00 

Värvilisi kujundeid sorteerides areneb lapse osavus, täpsus, peenmotoorika ja loogiline mõtlemine. Lisaks on see suurepärane viis värvide ja kujundite selgeksõppimiseks.

Laost otsas

Kirjeldus

Värvilisi kujundeid sorteerides areneb lapse osavus, täpsus, peenmotoorika ja loogiline mõtlemine. Lisaks on see suurepärane viis värvide ja kujundite selgeksõppimiseks. Komplekt sisaldab mängualust ja 16 värvilist klotsi.

Cubika mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest ja on lastele täiesti ohutud. Tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga puitu, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhtas Karpaatide piirkonnas. Kõik mänguasjad on värvitud vesipõhiste värvide abil, mis on toodetud vastavalt Saksa uuenduslikule tehnoloogiale.

Sobib vanusele: 18 kuud+
Pakendi mõõdud: 26 х 11 х 5.5 cm.

Tootekood: 4823056515337

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.