Cubika mosaiik "Autod"

Cubika mosaiik “Autod”

28,00 

Laos

Kirjeldus

Mosaiigimäng koosneb mängualusest, 400 kuubikust (pixelist) ja 7 tegevuskaardist.  Kuubikute värvitähised vastavad numbritele 1-17.  Tegevuskaardil on kuubikute asukohad numbritega tähistatud, tuleb vaid kaart mängualusele paigutada ning pildi ladumine võib alata. Viiel tegevuskaardil on mõne kuubikuvärvi asukohad osaliselt ette antud, puuduolevad kuubikud tuleb numbri järgi leida.
Kaks tegevuskaarti on mustvalged ning siin tuleb õige kuubikute paigutus värvitähiste (1-17) järgi leida. Kui värvilise tegevuskaardi puhul on aimatav, milline saab lõpptulemus olema, siis mustvalge kaardi puhul on valmiv pilt üllatus!

Cubika mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest ja on lastele täiesti ohutud. Tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga puitu, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhtas Karpaatide piirkonnas. Kõik mänguasjad on värvitud vesipõhiste värvide abil, mis on toodetud vastavalt Saksa uuenduslikule tehnoloogiale.

Sobib vanusele: 5-11
Pakendi mõõdud: 38 x 21.5 x 4 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4823056514903

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.