Cubika nöörimäng "Loomade kodud"

Cubika nöörimäng “Loomade kodud”

15,50 

Nöörimäng värviliste piltidega klotside järjestamiseks. Mäng aitab lapsel õppida erinevate loomade kohta, arendades samal ajal peenmotoorikat ning loogilist mõtlemist.

Laost otsas

Kirjeldus

Nöörimäng värviliste piltidega klotside järjestamiseks. Komplektis on erinevate loomapiltidega klotsid ja neile vastavate elupaiga piltidega klotsid. Eesmärgiks on ajada klotsid õigete paariliste kõrvale nööri otsa. Mäng aitab lapsel õppida erinevate loomade eluviisi kohta, arendades samal ajal peenmotoorikat ning loogilist mõtlemist. Nööri otsas on puidust pulk, et lapsel oleks klotse lihtsam nööri otsa ajada. Komplektis on 12 klotsi ja kaks pulgaga nööri.

Cubika mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest ja on lastele täiesti ohutud. Tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga puitu, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhtas Karpaatide piirkonnas. Kõik mänguasjad on värvitud vesipõhiste värvide abil, mis on toodetud vastavalt Saksa uuenduslikule tehnoloogiale.

Sobib vanusele: 36kuud+
Pakendi mõõdud: 12.5 x 26.5 x 3 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ja nööri (lämbumisoht) ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4823056515580

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…