Cubika tornimäng “Kanaema püramiid”

Cubika tornimäng “Kanaema püramiid”

7,50 

Klotsidest püramiidi ehitamine arendab lapse peenmotoorikat, värvide ja kujundite tundmist, loogilist mõtlemist, kujutlusvõimet.

Laost otsas

Kirjeldus

Puidust torniladumise mäng. Komplekti kuulub puidust alus ja 7 erivärvilist klotsi. Klotsidest püramiidi ehitamine arendab lapse peenmotoorikat, värvide ja kujundite tundmist, loogilist mõtlemist, kujutlusvõimet.

Cubika mänguasjad on valmistatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest ja on lastele täiesti ohutud. Tootmiseks kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga puitu, mis on kasvatatud ökoloogiliselt puhtas Karpaatide piirkonnas. Kõik mänguasjad on värvitud vesipõhiste värvide abil, mis on toodetud vastavalt Saksa uuenduslikule tehnoloogiale.

Sobib vanusele: 18 kuud+
Pakendi mõõdud: 13 х 9 х 9 cm.

Tootekood: 4823056515276

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.