Digitaalne LCD Mikroskoop 4x/10x/40x

Digitaalne LCD Mikroskoop 4x/10x/40x

438,00 

Mikroskoop 4x/10x/40x. Bresser Biolux digitaalne mikroskoop on puutetundliku LCD ekraaniga ning selle abil on võimalik salvestada otsepilti- ja videot vaadeldavatest mikroskoopilistest esemetest!

Laos

Kirjeldus

Bresser Biolux digitaalne mikroskoop on puutetundliku LCD ekraaniga ning selle abil on võimalik salvestada otsepilti- ja videot vaadeldavatest mikroskoopilistest esemetest! Integreeritud, kvaliteetne 5MP kaamerasensor salvestab pilte ja HD-videoid otse SD-kaardile (SD-kaart ei kuulu komplekti). LCD ekraan võimaldab vaadelda mugavalt mitmel inimesel üheaegselt ning seega sobib suurepäraselt kasutamiseks koolides ja huviringides. Kaamerat saab juhtida puutetundliku ekraani abil – kahe sõrme abil saate muuta suurendust, et veelgi täpsemalt üksikasju märgata. Lisaks on võimalik HDMI kaabli abil mikroskoop ühendada suurema ekraani või teleriga. HDMI ühendus edastab videovoo kaadrisagedusega 30 kaadrit sekundis.
Mikroskoobil on 3 erineva suurendusega objektiivi – 4x/10x/40x. See võimaldab suurendust vahemikus 30 kuni 1125x . Objektiiv on piisav väikeste mikroorganismide ja isegi bakterite vaatamiseks. Mikroskoop kasutab läbivat või peegeldatud LED valgustust ning valguse heledus on reguleeritav. Peegeldatud valguse abil on võimalik vaadata ka läbipaistmatuid proove, näiteks taimne materjal, liiv või putukaid. Peegeldatud valgust tuleks kasutada koos 4x objektiiviga.

Komplekt sisaldab:

  • mikroskoop,
  • HDMI-kaabel,
  • AC adapter 5V 2A (EU),
  • tööriistakomplekt,
  • 5 ettevalmistatud slaidi,
  • 10 tühja slaidi,
  • tolmukate.

Pakendi mõõdud: 22 x 32 x 16 cm
Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

 

Tootekood: 4007922070902

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.