National Geographic Mikroskoop 40x-800x

National Geographic Mikroskoop 40x-800x

53,00 

National Geographic mikroskoop on suurepärane vahend uudishimulikule algajale mikroskoopilise maailma avastamiseks. Sellel mikroskoobil on 3 objektiivi (4x, 10x, 40x) ja 2 okulaari (10x, 20x), mis võimaldavad proove vaadelda suurendusega vahemikus 40x – 800x.

Laos

Kirjeldus

See National Geographic mikroskoop on suurepärane vahend uudishimulikule algajale mikroskoopilise maailma avastamiseks. Sellel mikroskoobil on 3 objektiivi (4x, 10x, 40x) ja 2 okulaari (10x, 20x), mis võimaldavad proove vaadelda suurendusega vahemikus 40x – 800x. Mikroskoop on valgustatav patareide jõul töötava LED-lambi abil ja sellel on olemas nii pealt- kui ka altpoolt valgustamise võimalus. Altpoolt valgustades on mugav vaadelda õhukest ja läbipaistvat proovimaterjali. Pealtpoolt langeva valguse abil on võimalik vaadelda ka suurema läbimõõduga ja läbipaistmatut proovi, nagu näiteks väiksemad putukad või puulehed.
Komplekti kuulub ka nutitelefoni adapter – nii saad enda uuritavast materjalist teha mugaval viisil pilte ja videoid, et neid suuremalt ekraanilt uurida ning ka teistega jagada!
Mikroskoobi korpus on valmistatud vastupidavast plastikust.
Komplekt sisaldab detailset eestikeelset juhendit.

Mikroskoobikomplekti kuulub:

  • mikroskoop
  • nutitelefoni adapter
  • ettevalmistatud preparaadid karbis
  • tööriistad preparaatide valmistamiseks
  • vahendid proovide uurimiseks
  • juhend

Toode töötab 2 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 33 x 20 x 10 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922061238

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.