Discovery Joonistusprojektor

Discovery Joonistusprojektor

33,00 

Kompaktne projektor lastele, mille abil saab joonistusi seinale või lakke projekteerida. Joonista läbipaistvale plastikust alusele värviline pilt ja projekteeri see seinale!

Laos

Kirjeldus

Kompaktne projektor lastele, mille abil saab joonistusi seinale või lakke projekteerida. Joonista komplektikuuluvate markeritega läbipaistvale plastikust alusele meelepärane värviline pilt, aseta see projektorile ja saad näha enda pilti suures formaadis! Mängi sõpradega koos mänge, harjuta värvimist ja joonte järgimist. Võid korraga projekteerida ka mitmele erinevale alusele joonistatud kujutisi — nii saad proovile panna enda loovuse, et moodustada pilte, mis näivad ruumilised. Kui oled joonistamise lõpetanud, saad plastikust alustelt pildid ära kustutada, et neid järgmisel korral uuesti kasutada.
Komplekt sisaldab projektorit, 6 erinevat värvi markerit ja 10 plastikust joonistamiseks mõeldud alust.
Projektorit on võimalik panna tööle kasutades patareisid või siis seina vahelduvvooluadapterit (ei kuulu komplekti).

Toode töötab 4 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 19 x 25 x 15 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088054729

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…