Discovery Projektor joonistamiseks

Discovery Projektor joonistamiseks

39,00 

Selle kompaktse lastele mõeldud projektori abil saab algaja kunstnik lihtsal viisil õppida joonistama järgides ette projekteeritud piirjooni ja kujundeid. Kujundite järgimine arendab täpsust.

Laos

Kirjeldus

Selle kompaktse lastele mõeldud projektori abil saab algaja kunstnik lihtsal viisil õppida joonistama järgides ette projekteeritud piirjooni ja kujundeid. Kujundite järgimine arendab täpsust, koordinatsiooni ja motoorikat. Valikus on suurel hulgal erinevaid pilte, mille järgi joonistada — neljal plaadil on kokku 32 pilti, millel on kujutatud kalad, loomad, puuviljad ja sõidukid. Joonista komplekti kuuluvate markerite abil kujutiste piirjooned, pane proovile enda loovus ja värvi ning lisa meelepärane taust!
Projektoril on ohutu LED-lamp ja see töötab patareide jõul.
Komplekti kuulub projektor, 12 erinevat värvi markerit, 4 piltidega plaati ja 20 paberit joonistamiseks.

Toode töötab 3 x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 29 x 27 x 18 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088054804

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…