Discovery kunstikomplekt "Keeruta ja joonista"

Discovery kunstikomplekt “Keeruta ja joonista”

32,00 

Kunstikomplekt, mille abil on lastel võimalik luua ainulaadseid geomeetrilisi mustreid ja abstraktseid joonistusi. Mustrite ja joonistuste tegemiseks on komplektis 2 erinevat keerlevat alust.

Laos

Kirjeldus

Selle Discovery kunstikomplekti abil on lastel võimalik luua ainulaadseid geomeetrilisi mustreid ja abstraktseid joonistusi. Mustrite ja joonistuste tegemiseks on komplektis 2 erinevat keerlevat alust.
Ühe aluse abil on võimalik luua abstraktseid kunstiteoseid. Tilguta värve paberile ja aseta see alusele. Nüüd saad vajutada nuppu, mis paneb aluse ringi keerlema. Keerlemisega liigub värv juhuslikult paberil laiali ja nii valmivadki imelised meistriteosed. Teise komplekti kuuluva aluse abil on võimalik mutrirataste stiilis kettaid kasutades luua kauneid sümmeetrilisi mustreid. Joonista erinevas suuruses ketaste abiga, et saada eriti detailseid kujundeid!
Kunstikomplekti kuulub: keerlevate kunstialuste komplekt, 3 mutriratta stiilis ketast, joonlaud, 15 paberit, 6 vildikat ja 3 värvi.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 44 x 28 x 7 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088055375

Arvamused

  1. Paavo

    Ostsin oma lapsele. Siiamaani mängime koos, kuigi laps juba 21- aastane.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.