Discovery Mindblown Dinosauruste ehitamine

Discovery Mindblown Dinosauruste ehitamine

37,00 

Discovery Mindblown Dinosauruste ehitamine. Hiidsisalike ehitamisel on abiks plastikust akutrell, mis toimib täpselt nagu päris tööriist!

Laost otsas

Kirjeldus

Discovery Mindblown dinosauruste ehitamise komplekti abil on võimalik noorel mehhaanikul panna kokku kolm vahvat dinosaurust! Laps saab ise valida sobivad detailid ja plastikust kruvid, et tööle asuda. Hiidsisalike ehitamisel on abiks plastikust akutrell, mis toimib täpselt nagu päris tööriist! Akutrell töötab patareide jõul ja on lastele mängimiseks igati ohutu, kuna pöörleb aeglaselt ja õrnalt.
Ehitamine aitab mängulisel viisil arendada lapse ruumilist taju, peenmotoorikat ja kognitiivseid oskuseid.

Toode töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 4+
Pakendi mõõdud: 28 x 25 x 9 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088062748 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…