Discovery Mindblown Magnetkonstruktor "Sõidukid"

Discovery Mindblown Magnetkonstruktor “Sõidukid”

41,00 

Discovery Mindblown Magnetkonstruktor “Sõidukid”. Ehitades võid järgida juhendit või panna hoopis proovile oma loomingulisuse, et valmistada täiesti ainulaadseid sõidukeid.

Laos

Kirjeldus

Vahva magnetkonstruktor 3 erineva sõiduki ehitamiseks. Muuhulgas on võimalik komplekti kuuluvatest osadest panna kokku ka puldiga juhitav kuukulgur. Magnetiliste detailidega ehitamine on lõbus ja lihtne. Ehitades võid järgida juhendit või panna hoopis proovile oma loomingulisuse, et valmistada täiesti ainulaadseid sõidukeid.
Komplekt sisaldab 34 ehitusdetaili (sealhulgas 2 mootorit ja pult) ja eestikeelset juhendit.

Toode töötab 6x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 32 x 24 x 7 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088054668

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…