Discovery Mindblown Planetaarium-projektor

Discovery Mindblown Planetaarium-projektor

41,00 

Discovery Mindblown Planetaarium-projektor toob tähistaeva ja kosmose sinu tuppa! Tootel on 2 erinevat režiimi: tähtede planetaarium ja kosmose projektor.

Laost otsas

Kirjeldus

Planetaarium-projektor toob tähistaeva ja kosmose sinu tuppa! Tootel on 2 erinevat režiimi: tähtede planetaarium ja kosmose projektor. Toas tähtede vaatlemiseks sea projektor üles, vali vastav režiim, lülita tuled välja ja suuna pilt lakke või seinale. Kaunis ja detailirohke pilt tähistaevast keerleb automaatselt 360 kraadi. Kosmose ja taevakehade projitseerimiseks on komplektis 3 slaidi erinevate põnevate piltidega. Lihtsalt sisesta need projektorisse, vali sobiv režiim ja saadki lähemalt tutvuda meie laia ilmaruumiga!
Komplekt sisaldab eestikeelset juhendit.

Toode töötab 3x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 28 x 33 x 12,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088047714 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.